Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomláz, vagy valami más?

Izomláz, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Körülbelül kettő hete minden nap emlegyek futni, és itthon is tornázok. Eddig is sportoltam, de most lényegesen többet, először azt hittem csak a megerőltetés től, izomláztól, de egyre durvább lett a fájdalom. Először a bal bokám kezdett fájni. Mintha meghúztam volna. Mostmár mindkét bokám fáj és a belső rész mintha be is lenne dagadva, a térdem alatti szintén belső rész pedig még annál jobban is fáj. Fájdalmasabb mint egy átlagos izomláz, már nagyon ráparáztam, hogy mitől lehet... Ötlet?
2020. ápr. 4. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A labdtartasoddal lehet valami baj futas kozben. Nem ugy futsz, hogy ugymond vegig gordulsz a talpadon minden lepesnel? Mert az nagy nyomast helyez a bokara.
2020. ápr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!