Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért kattog a "combom tövében?

Miért kattog a "combom tövében?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán hasizom erősítő gyakorlatokat végeztem és több gyakorlatnál kattogott és bár nem szabályosan fájt, de nagyon kellemetlen érzés.

Az első gyakorlatnál háton fekve húztam fel a lábaim és leengedésnél kattant szerintem a combanyakamnál. Folytattam a gyakorlatot és utána már akkor is elkezdte mikor csak szimplán állva felhúztam majd leengedtem a lábam, pl mikor a cipőm felvettem. Ha csend van még hallani is lehet.

Mitől lehet? :/ 16/F



2020. ápr. 19. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Combnyak ízületednél van. Nekem is volt ilyen hasizomgyakorlatoknál, de egy idő után elmúlik ahogy erősödik a körülötte lévő izom
2020. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kb egy honap es elmulik engem nem erdekelt es vegere fajt is, szval keress olyanokat mikor nem csinalja aztan egy honap esehet akarmi (ez sajat eset)
2020. ápr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Es lehet
2020. ápr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!