Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Penny board vagy gördeszka?...

Penny board vagy gördeszka? bővebben lent

Figyelt kérdés

unalom ellen szeretném az egyiket kiprobalni, persze csak gurulgatni nem hiszem hogy kepes lennek trukkokre szoval szerintetek melyik eri meg erre a celra?

lány vagyok.



2020. ápr. 27. 23:45
 1/3 anonim válasza:

ha nincs egyensúlyérzéked akkor mind1..mind2-vel burusz...ezt igazából élőben kell kipróbálnod..

ha kis lábad van a pennyre is ráférsz..

de én nem mertem megvenni...nekem yamba deszkám van [link] ..

2020. ápr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem gurulgatni trükközés nélkül a longboard a legjobb választás. Én is longboardozok. Ha van kérdésed írj.


L

2020. ápr. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lena7 ***** válasza:

A penny board nagyon "ráz" a rossz utakon

+ ha pont van elötte egy kb 3-4 cm-es kő ,akkor azon már nemtud átmenni és pofára fogsz esni



A gördeszka jobb választás ha rosszabbak az útviszonyok ,viszont hosszabb távon már kényelmetlenebb cipelni



Nekem mind2 volt. A penny boardot jobban szerettem ,mert ha mentem éppen valahova ,alkor sokkal könnyebben eltudtam rakni és nem is volt olyan nehéz.

2020. ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!