Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Műtét miatt 1 évig alig...

Műtét miatt 1 évig alig mozogtam. Most kezdtem újra. Hogy tudnék megerősödni, hogy közben ne pusztuljak meg az izomláztól?

Figyelt kérdés
Olyan rossz a helyzet, hogy másfél óra sétától már izomlázam lett. A séta mellett szobabiciklizem még csak 30 percig juttam és kar és láb erősítő gyakorlatokat csinálok. Örülnék hozzáértő ember segítségének. Nem izomépítés meg jó alak a cél, hanem az állóképpeségem nővelése, hogy tudjak újra kirándulni stb.
2020. ápr. 28. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Első körben egy sportorvossal és egy gyógytornásszal beszélj!
2020. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0-ról nem nehéz kicsit feledződni. Egyszerűen menj kirándulni, sétálni, biciklizni, nyáron majd úszni, aztán felerősödsz szépen.
2020. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most kezdted el többet mozogni... Kezdésnél mindig van izomláz, és kihagyás után.


Először kisebb teljes testes edzés kell neked.

Nem durvat és nem kell sokat. Ha úgy érzed, hogy megy, fokozatosan noveled...

2020. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első két hozzászólónak köszi a remek tanacsokat. Ti nem tudom melyik bilygón éltek de ahol én lakom ott jarvány van és sem nehogy ilyen rendelések nincsenek de még a kardiológia is bezárt. Sajnos nem egy tó mellett lakom így úszni sem tudok. Ha itthon ülök ezekre várva pedig csak leépülni fogok.szóval igazán köszi a 2 felesleges választ!
2020. ápr. 28. 20:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Erdő sincs a közelben, nincs hol kirandulni!
2020. ápr. 28. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!