Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszeretni a...

Hogyan lehet megszeretni a sportolást?

Figyelt kérdés
Egész életemben azzal szenvedtem, hogy lefogyjak. Voltam több és voltam kevesebb kiló is, de soha nem csináltam semmit, nem diétáztam és nem sportoltam soha sem normálisan. Csak úgy híztam, fogytam össze-vissza. Próbáltam mindenféle edzésekre járni, és otthon is próbálkoztam sportolni, de egyszerűen fél perc után megunom. Minden túl monotonnak és unalmasnak tűnik, nyilván semmi eredménye sincsen, emiatt nem tudom hosszú távon csinálni, mert minden máshoz sokkal nagyobb motivációt érzek. Ugyanakkor szeretnék lefogyni, amihez jó lenne sportolni vagy mozogni valamit.
2020. máj. 1. 00:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és annyi, hogy csak otthon végezhető mozgásformák jöhetnek szóba, mert csak arra van lehetőségem. Kerestem kismillió videót, mindenfélét, de igazából egyik sem tetszett, amit kipróbáltam. Nagyon unalmas és eszméletlenül hülyén is érzem magam, ahogyan kalimpálok valami gáz zenére, miközben sikongatnak alatta.
2020. máj. 1. 00:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy ha valami játékosat, érdekeset visznek a sportba. A felnőttek is szeretik a jókedvet és a nevetést, csak a testnevelők ezt nem tudják. Leginkább a sportot lehet játszva és jókedvvel tanulni. Például úszni tanítják a gyerekeket, és van egy kis pancsolás is.
2020. máj. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De felnőttként az ember milyen élvezetes sportot tud végezni egyedül, otthonról? Mert az addig rendben van, hogy pl. gyerekként az ember beléphet egy csapatba röplabdázni, most mondtam valamit és akkor milyen jó, mert ott van a barátaival, játszik, külön foglalkozás suli után stb... Viszont felnőttként az embernek már nincsenek ilyen lehetőségei. Még talán a biciklizés volt az egyik legjobb, de amikor a hatszázezredik alkalommal tekertem végig ugyanazt az útvonalat, már azt hittem, hogy kihajtok a busz elé, hogy inkább csapjanak el, minthogy még egyszer megcsináljam.
2020. máj. 1. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!