Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajanlanatok valami derek...

Ajanlanatok valami derek karcsusito gyakorlatot?

Figyelt kérdés

Napi szinten rendszeresen mozgok itthon a karanten alatt, illetve szoktam majdnem mindennap, bar eleg keveset, de futni jarni.

Viszont a derekammal es csipommel valamint a ketto kozotti terulettel nem vagyok annyira megelegedve. Medence csontom genetikailag is szeles de van rajta egy kis husi ami szamomra igan csak latszik. Neztem neten ilyesmi videokat de azok mind derekfajasra voltak. Esetleg tudnatok valami jo erosito/karcsusito gyakorlato(ka)t ajanlani? Valaszotok elore is koszonom😊


2020. máj. 8. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Helyi zsiregetes nem letezik.

Probalkozhatsz még edzés kozben Neopren övvel, gymbeamtől rendeltem ujat 3 napja, 1 nap alatt kihozzak, nekem regebb segitett, csak scitecesem volt es mar nagy ram, elejen meg jo volt, egy baratomtol vettem at, azert nem tudtam kissebbre allitani, mielott vki irna, es az rendes sulyemelo v is volt egyben, azert.

A rendes neopren a gymbeamnel pl termeszetesen allithato, es az M es meret jo vékonyabbaknak is, en is csak azt tudtam rendni, L es van meg belole ha nagyobb kell vkinek.

Van aki azt mondja az ilyen ovek sem tesznek csodat, es valoban nem, de hosszu tavon nekem segitett. Azt jelenti par honap alatt jobban adtam le zsirt onnan ahol rajtam vkt, mint elotte nélküle. Persze egy csodas veletlen is lehet, de 6 eve kondizok lassan es en nem ettem maskepp meg semmi mint nelkule dietakor, szvl sztem nekem segitett.


Erosito gyakorlatokat oldalso hasizomra talalhatsz a neten :)


Sok sikert!


23/F

2020. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a gyors es segitokesz valaszt😊
2020. máj. 8. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!