Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk, van aki hord jockstrapet...

Fiúk, van aki hord jockstrapet sportolás közben? Kényelmes?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már kb 4éve.A bnőm lepett meg vele amúgy.Elöször furán nézegettem,és nem nagyon örültem az ötletnek,hogy hordjam.Végül rájöttem,hogy szuper.

Persze hogy kényelmes.

Küzdősportolók is hordják,benne egy ágyékvédővel.

De anélkül,bármilyen sportra,sima nyári viseletre is jó.

Én nagyon izzadós vagyok,és nehezen birom nyáron a boxert.Rámfeszül oldalt,melegem van..Ez meg kényelmes minden szempontból.Szabad mozgást ad,és elöl mégis jol tartja a dolgokat a helyükön.Akár futás,akár kondizás közben.

Ügyelj a megfelelő méretre,mert ha elől kicsi a hely,akkor szorítani fog,ha nagy,akkor meg lötyögsz benne.

2020. máj. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Öltözőben nem nézik furán? :D
2020. máj. 17. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem észre,nem vok egyedül.Végülis mi a szenzáció?Hogy csupasz a se..ed benne?Noés,ha mindent leveszel nem u az?

Elképzelhető,hogy vmi szárkúpszitiben nagy feltűnést keltene,dehát mi nem? kb le....od.Emlékszem először egy szertornászsrácon láttam ,még valamikor kb 10 éve először Ausztriában.Egy termet használtunk velük mi karate edzésen voltunk,ők akkor kezdtek.

2020. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!