Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vásároltam egy mechanikusan...

Vásároltam egy mechanikusan hajtható futógéped. Menyire hasznos ha így csinálom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

170cm vagyok és 83kg és lány. Év elején 90kg voltam szóval azért fogytam, de még többet szeretnék. Táplálkozásommal nincs gond csak a mozgástól vagyok elszokva ezért vásároltam egy futópadot. (Nem szeretek mások előtt futni, itt a szobámban nyugodt szívvel szenvedek és kínlódok)

Az előbb sétáltam kb. 5 percet majd futottam, de olyan szinten elfáradtam ettől, hogy hihetetlen. Pár perc múlva folyt a víz rólam, de komolyan.

Aki jobban ért ehhez, előbb csak sétálgassak míg hozzá nem szokok?

Plusz gondolom jó jel ha ennyire izzadok hisz ég a zsír, nem? Remélem😅



2020. máj. 10. 18:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, figyelmetlen voltam: futógépet, mennyire
2020. máj. 10. 18:56
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól csinálod, előbb sétálgass rajta, mindig többet és többet.

Neten vannak fent nagyon jó futóedzés tervek, kezdő alapozás is arról szól, hogy 1p futás, 1p séta, váltakozva, kövess egy ilyen edzéstervet nagyjából ahogy tudod, nem szentírás, de kitartással eredményes tud lenni a fogyásban.


Az hogy izzadsz, sajnos attól van, hogy edzetlen vagy, bár ebben nagyok az eltérések emberek között, de ha megedződsz, edzés alatt később és kevesebbet fogsz izzadni.

2020. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden oké, folytasd, de eleinte inkább csak intenzív gyaloglással. (egyik lábad mindig legyen a szalagon) Futást (egyik lábad sincs a szalagon) majd csak később! Közben nézheted a tv-t. illetve, ha liftes panelházban lax, mindenképpen lépcsőzz, főleg felfelé. Lefelé ne erőltesd, nem jó a térdnek.
2020. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!