Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni 5-6...

Vajaskenyerlekvarral kérdése:

Le szeretnék fogyni 5-6 kilót! Milyen sportot válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék megszabadulni 5-6 felesleges kilótól.

Asztmás vagyok, így nem igazán tudom, hogy milyen sportot válasszak!

Jelenleg súlyzózok, cardiózok és néha biciklizek! Sokaktól hallottam, hogy az ugrókötelezés tök király mozgásforma a zsírégetésre!

17/L



2020. máj. 10. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás is jó, csak arra figyelj, hogy amit elégetsz sporttal, azt utána ne edd meg.
2020. máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogyáshoz első körben diéta kell. Ha nem vagy deficitben, teljesen mindegy mit, és mennyit mozogsz, nem fogsz fogyni.
2020. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HIIT az nagyon jó, mert összetett, viszont nem tudom mennyire kompatibilis az asztmával, de egy próbát adj neki, csak beírod youtubera hogy HIIT és rengeteg jó videót kiad, megér egy próbát szerintem:))
2020. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a HIIT edzést ajánlanám. Ha az asztma miatt ez nem menne annyira, akkor mondjuk a görkorcsolyázás is jó lehet fogyásra és ízület kímélő. De tényleg elsősorban az étrendtől függ. Sok sikert!
2020. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2020. máj. 19. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!