Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire más érzés mezítláb...

Mennyire más érzés mezítláb sportolni mint cipőben? Jobb vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
Sok dolgot hallottam erről és többen a mezítláb sportolás mellett voltak

2020. máj. 15. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit.

Mezitláb futni betonon elég rossz hatással van az emberre.


Mezitlaáb szertornázni teljesen okés.


Otthon a kertben ahol tudod, hogy alacsony, hogy átszurja a talpad egy borosüveg szilánkja szintén jó dolog sétálgatni, mozogni így-úgy.


Erőemelés is mehet mezitláb.


Focizni megintcsak szar mezitláb.

2020. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Olyan kb mint gumiban vagy nélküle dugni
2020. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 subrette ***** válasza:
100%
Jobban szeretek mezítláb sportolni. Szabadabb érzés és jobban érzem a talajt. Nyilván sportágtól függ, de ahol nem áll fenn a veszélye, hogy mezítláb megsérül a lábad, ott jobb mezítláb.
2020. máj. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jobb érzés mezitláb, de tényleg attól függ, hogy mit. Nekünk a tesitanár mondta, hogy, ha a cipőnk otthon maradt, ha lehet, mezitláb és ne zokniban legyünk...
2020. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy attól is függ, hogy az ember mennyire tartja tisztán a lábát, ha a tevékenysége közönséget is vonz.


Pl én egyszer néztem egy előadást, ahol a nő mezitláb... hát nem is tudom, hogy harcművészetet mutatott be vagy táncolt. De, ahogy felemelte a lábát, a talpa fekete volt a kosztól. És nem nála láttam ilyet először.

2020. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
És a koszt nem viszi le a víz szerinted?
2020. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

6, kb ugyanezt írtam. Ha valaki mezitláb táncol, akkor megmoshatja fellépés előtt a lábát. Ez az eset pl egy iskolában a benti részen történt, ahol a fellépő elmehetett volna lábat mosni, mielőtt fellép.


Kicsit éelvezhetetlenné teszi a műsort két koszos talp.

2020. máj. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sportága válogatja. Tornázni, tesiórán mozogni szerintem mezítláb kényelmesebb.
2020. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban egy néhányan szertornáztunk, a tesi óra elötti szüneten, rövid bemutatót tartottunk, a szer körül összecsödülö kissebbeknek. És ilyenkor csak egy kis méretü fürdönadrág, és egy torna nadrágban voltunk.

És ez akkoriban vagánykodásnak számitott. Eszünkbe nem jutott hogy egyebet

is kellene használni.

2021. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!