Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó hasizom videón hasi zsirege...

Jó hasizom videón hasi zsiregetesre?

Figyelt kérdés
Mindennap csinálok egy kardio edzést és mellé keresek valami hasizom erősítő tornát ami segít leolvasztani a hasamon lévő kis hájat...nem durva a helyzet, ha behuzom nem folyik szét, de azért van egy fajta zsirreteg rajta... 20L (kérlek ne jöjjetek azzal h étrend, mert igen, tudom hogy az a legfontosabb)

2020. máj. 25. 19:01
 1/1 Arnold277 ***** válasza:
Szia! Nincs ilyen hogy hasi zsírégetés, ha fogysz akkor mindenhonnan kb egyformán, illetve ez genetika hogy ki honnan először. Írtad hogy ne jöjjünk az étrenddel,de én csak megemlíteném, hogy kalória deficittel fogsz csak fogyni.Ahhoz pedig hogy az minden nap meglegyen, normálisan összerakott étrend, illetve erősítő és kardió edzések megfelelő kombinációja kell. Illetve említenék még hasgyakorlatot, mindenképpen valami hasprés és lábemelés variációt tartalmazzon a has edzés, 4-6 szettben, szettenként magas, 25ös ismétlés számmal is mehet. De nem az edzéstől fog eltűnni a zsír, ez erősít illetve maximum fokozza a kalória deficit mértékét. Remélem tudtam segíteni. Ha érdekel konkrétabban akkor írj privátban.
2020. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!