Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Intenzív sportolás után...

Intenzív sportolás után mindig fáj a fejem, miért is mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Heti 2x kick-boxolok már évek óta és 10/9 alkalommal fáj utana a fejem. Nem hiszem h dehidratált lennék mert napi 3-4 liter vizet iszom és edzés közben is szoktam inni szünetekben. Sulyzos edzést is csinálok, azután nincs fejfájás.

Egyébként ha bekapok egy fájdalomcsillapítót egy órán belül megszűnik és egyébként nem vagyok fejfájós. Mit lehetne ellene tenni h ne kelljen mindig fajdalomcsillapitot szedni edzés után? Többször próbáltam h hátha elmúlik magától, azaz nem vettem be gyógyszert de nem múlt el 4-5 órával később se max enyhült kicsit.


2020. máj. 25. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Évek óta szinte állandóan fáj a fejed edzések után, és most jutott eszedbe, hogy valamit kéne kezdeni vele? :D

Orvoshoz menj amúgy.

2020. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!