Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fáj éjszaka a jobb vallam?

Miért fáj éjszaka a jobb vallam?

Figyelt kérdés
Egy éve kezdtem edzeni, személyi edzőhöz járok kis csoportba. Nemrég meghuzhattam a jobb vállamat, mert esténként anmyira fáj, hogy néha aludni se tudok tőle. Olyankor fel se tudom emelni a karom. Nappal alig érzem, akkor nincs vele baj. Már egy hónapja nem akar elmúlni ez az éjszakai fajas. Két hete mem is edzettemiatta, denem mulik el. Mit tegyek hogy elmúljon? Valamilyen sport krémet vegyek, vagy kenegessem lóbalzsammal (a kék vagy a piros jó rá?) Esetleg valami mást? Előre is köszönöm a válaszokat! 36L

2020. máj. 26. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A lóbalzsamhoz annyit, hogy a kék a hűsítő, ezt ajánlják rándulásra, ficamra, a pirosban chili van és piszok erős tud lenni, “forró” érzés.

Egy hónapnyi fájdalom nem normális. Orvoshoz miért nem mész? Lehet, hogy elküldene gyógymasszőrhöz, gyógytornászhoz.

2020. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg az edzőnek miért nem mondod hogy baj van?
2020. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!