Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Látszódhat így a six pack?

Látszódhat így a six pack?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, pár hónapja edzek komolyabban...látszódhat a kockahasam, attól függetlenül, hogy van felette egy kis zsír? A hasam alján még nem igazán látom az izmokat, de a felső részen kivehető. (tudom, hogy a lenti rész makacsabb)

2020. máj. 27. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak aerob edzés, de az aberrált sok, kaja helyett sovány hús, nulla szénhidrát, nulla cukor, nulla zsír, vége felé kicsit mindig legyél egyre szomjasabb, aztán mehet instára.
2020. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első, 0 szénhidrát 0 zsír... Mit kellene akkor ennie? Nem ehet csak fehérjét. Az agy pl csak szénhidráttal működik
2020. máj. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgyse tartja be senki :D
2020. máj. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Valamennyire kirajzolódhatnak a vonalai, de bármennyit is edzel hasra, ha van rajta zsírréteg akkor sajna nem fog igazán látszani.

"0 szénhidrát,0 cukor,0 zsír"

Ez hülyeség, nem egy fenntartható diéta.

Próbáld számolni a kalóriákat,egy kalóriakalkulátorba megnezheted mennyi a szükségleted.

Alapvetően én azt tudnám ajánlani, hogy a nasizásokat hagyd ki napközben, üdítőt, cukros italokat ne igyál

Étkezéseket ne hagyj ki

(Vacsorára ehetsz kevesebbet,de azért ne hagyd ki)

Gyorskajákat is nagyívbe kerüld.

Aztán idővel ha már megvan a kívánt testzsír százalék, akkor néha néha megengedhetsz magadnak valami kevésbé diétásat, de ne szaladjon el veled a ló.

2021. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!