Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rúdfitnesz / rúdtánc nem...

Rúdfitnesz / rúdtánc nem tökéletes alakkal?

Figyelt kérdés

Van némi alapom, igazából heti 2-3 pilates és 2-3 kondikat toltam, viszont volt egy balesetem, örültem, hogy életben maradok (nagyon csúnya autóbaleset), így a felépülés időszaka alatt semmit nem mozogtam ami nem a mindennapi élet része, eléggé elpuhultam, kb 5 kg plusz mindenképp van rajtam de lehet több is, szóval se szép lábak se lapos has, de még szerintem egy kis integető háj is befigyel :(

Nem leszek így nagyon gáz kisnadrágban és sportmelltartóban? Évek óta szemezgetek a rúddal, és találtam egy szimpatikus helyet is, de emiatt nagyon félek..



2020. jún. 5. 18:35
A kérdező szavazást indított:
Persze vágj bele max lefogysz
Felejtsd el inkább ne égesd magad
31 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
én pár éve kipróbáltam egy barátnőmmel, aztán nekem nem tetszett, othhagytam, ő maradt, de azon a pár órán amin benn voltam még csak nem is sportmelltartóban voltam hanem ujjatlan pólóban, a legelején. azt meg majd megnézheted magadnak a teremben, hogy a kezdő órán senkinek nincs még olyan jó alakja, mint a haladó csoportban. majd lesz neked is.
2020. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Senkinek nem kötelező sportmelltartóban megjelenni. A lényeg, hogy komfortosan érezd magad abban, amit felveszel, bár a rúdsporthoz a rövidnadrág elengedhetetlen.

Viszont hidd el, nem az lesz a lényeg, hogy hogy nézel ki. Mindenki magára fog koncentrálni.

Ráadásul a rúdtánc olyan sport, amit alkattól és kortól függetlenül el lehet kezdeni:) ugyanis nagyon hamar belejön az ember.

Bátran menj el, nem fogod megbánni. Az önbizalmadnak is jót fog tenni.

/1,5 éve járok rúdtáncra/

2020. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 pörölycápa ***** válasza:
100%
Probald ki, nem kell hozzá tokeletes alak es nagyon sokan csinaljak mindenfele testalkattal. En meg nem tapasztaltam olyan helyet ahol kineznenek valakit az alkata miatt, nagyon befogado a kozosseg. Eleinte a rovid nadrag hasznos, de sport melltartoig levetkozni nem szukseges, egy polo, sport felso tokeletes (max felturod ha olyan a gyakorlat). Mire arra kerul a sor hogy szukseges a polo hianya a tapadashoz, addigra mar nem fog zavarni hogy egy sportmelltartoban maszkalsz.
2020. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Update ha valaki még kételkedik:

Egyelőre a fogyás várat magára, mint kiderült IR-es vagyok. A rúdtánc viszont nagyon jó, nagyon megy, és sokkal büszkébb vagyok a testemre:)

2020. okt. 26. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

áá, tök jó ezt olvasni, örülök hogy bejött :)

mármint részben nem örömhír a dolog, de legalább egy szeretett sportot találtál, és jól érzed magad a bőrödben :)

(nagyon szr napomvolt sok rossz hírrel úgyhogy most tök jól esett ezt olvasni)

2020. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, én is örülök, hogy még valaki beleszeretett ebbe a sportba. Én 4 éve űzöm, nagyon jó kis sport.

Kitartást a diétához és a fejlődéshez! :)

2020. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!