Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szüléa utáni enyhén megereszke...

Szüléa utáni enyhén megereszkedő; kidomborodó (szétnyílt hasizom miatt); kotényhasat edzéssel helyre lehet -e hozni? Nem szeretném műttetni!

Figyelt kérdés
Egyenlőre még szoptatok;7 hónapja szültem; de szülés utan lett egy kis kotényhasam; plusz szetnyilt a hasizmom is; arra mar speckóban rendszeresen edzek. Viszont az is zavaró; mert kidomborodik. De volt -e olyan aki edzessel helyre hozta a kotényhasat?

2020. jún. 11. 21:08
 1/8 anonim válasza:
Szia! Mi a helyzet azóta? Én is ugyan igy vagyok, de haj is van és félek lefigyni, nehogy a bőr ott aradjon és kotenyhas legyen belole....
2021. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Ket hónapja kezdtem el fogyozni, most megy lefele. Egy ev alatt szeretnek lefogyni, hogy ne viselje meg ugy a borom es szedek kollagent is. Majd megírom, hogy mi lett az eredmeny
2021. máj. 12. 20:50
 3/8 anonim válasza:
Szuper, most én is dietazom és szedek kollagént, pyruvatot, tornazok szétnyílt hasizomra. Meglatjuk. Hány kiló vagy, azaz honnan indultál, hogy állsz most? Pocak bore hogy reagál?
2021. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! 5 hónapnál járok, kalória deficit... Kalória számlálás, konyha mérleg, adagok számlálása, okos mérleg, ami kb az egész test összetételem mutatja, és okos óra, ami mutatja a napi elégetett kalóriám. Most 5 hónap után minusz 13 kilónál járok!
2021. aug. 30. 13:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért 4 hó, mert előtte, a táplálkozásom miatt nem fogytam... Hiába edzettem! És 5 hónapja követek mindent :)
2021. aug. 30. 13:51
 6/8 anonim válasza:
Szuper vagy! Hasad? Bőröd hogy bírja? Milyen a nagyobb sulyvesztes után? Szedsz táplálék kiegészítőket?
2021. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest nem rossz, de még mindig kiálló a hasam. Igaz nem 6 hónaposnak nézek ki, hanem 3 . 🤣De sokkal jobban érzem magam, környezetemben is sokan észre vették. Nem szedek semmi mást csak kollagént és izületvédőt. A hasamon sajnos maradni fog bőr, de még nagyon messze a cél, legalabb egy két év, mire eljutok addig, hogy elégedett lehetek. Sokkal laposabb a hasam egyebkent, azt hittem ez nem fog helyre jonni, de tenyleg elkezdtem es sikeres. Persze, meg egy ev, mire leadom a további felesleget, utana meg a formalasra megyek ra. Amit tudok, azt megteszem, ha már így elcsesződött a testem :(
2021. szept. 9. 15:33
 8/8 anonim válasza:
Jól hangzik! Ügyes vagy. Sajnos én mindig vissza esek. Túl sok itthon a finomság maradék és jól főzök. :D Nem jött el az a pillanat amikor rá tudjak állni, athangolodni. Nem tudom mivel motiválja magam.
2021. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!