Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kangoo cipő hogy jött be...

Hosszúhajú kérdése:

Kangoo cipő hogy jött be nektek fogyási célra? vagy egyéb ötlet egész testes fogyásra?

Figyelt kérdés
mindenhonnan szeretnék picit fogyni - jött pár kiló a karantén alatt. ez alkalmas lenne rá? a kajamennyiségemet már redukáltam, de semmit sem mozgok.

#kardio #otthoni edzés #kangoo #fogyás egész testről
2020. jún. 14. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a kangoo edzést, saját cipőm nincs, mert drágának tartom a heti 1-2 alkalomhoz, órán szoktam bérelni +200forintért. Tök jó hiit edzés, 1 óra tömény ugrálás, szerintem 4-500 kalóriát simán el lehet égetni vele.
2020. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Attól függ ez is,hogy mennyi a felesleg stb. Én 6 éve kangoozom, az elején olvadtak a kilók,de az utolsó 5-6 kilót a diéta mellett kondi teremben sikerült csak leadnom.


Szerintem se vegyél cipőt,hacsak nem hosszabb távon akarod csinálni. Én kb 1 éve jártam,mikor vettem a cipőmet. Igaz,hogy ki is használom,heti 4x minimum megyek.


Viszont anyagi vonzata is van a saját cipőnek. Eleve 77ezer ft-tól indul az új és nagyjából 60-80 edzésenként kell rugót cserélnem, ez 8700 ftba kerül jelenleg illetve egyéb dolgok is lehetnek cserések a cipőn. Viszont,ha bérled, akkor ezekkel nem kell foglalkoznod.


A saját cipőnek annyi az előnye azon kívül,hogy bárhol előszedheted,hogy a bélés a te lábad formáját veszi fel.


Végülis helyi fogyás nem létezik,így ha futni eljársz és diétázol,az is jó. Ha nem akarsz elmenni otthonról, vegyél egy jobb ugrálókötelet pl. Brutál hatékony.

2020. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:O nem is tudtam hogy ilyen drága! :O huha...

és egy trambulinon ugrálni? vagy csak önmagában? hülyén hangzik tudom...

2020. jún. 15. 01:54
 4/10 anonim válasza:

Lehet jó a trambulin is,de az is egy költségesebb dolog.


Voltaképpen,hogyha kevesebb kalóriát eszel,mint amit elégetsz, fogyni fogsz. Szerintem még mindig az ugrálókötelezés az egyik leghatékonyabb vagy a futás. Ugrálókötelezésre példa: kezdetben 1perc ugrálás 1 perc séta (pulzusodat felviszed,majd le) aztán ha jobban bírod 2 perc ugri 1 perc séta, 3 perc ugri 1 perc séta. Ebből kezdetnek 20 perc,aztán lehet növelni. ugyanígy lehet futással is. Emellé betolsz egy nap 3 liter vizet, jó kaját, tuti hogy fogyni fogsz.

2020. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. köszönőm hogy megerősítesz tapasztalataimba! :) nyáron anyuéknál egy hónapig ugráltam tavaly a kötéllel, és valóban iszonyú hatékony, pláne így 44 évesen majd összeszartam magam - pardon.... :D de itthon csak lakásom van, ami naggggggyon zsúfolt, akárhol pörgetek valamibe beleakad - pici is a lakás meg gyűjtögetek is.. :D de mivel írod a futást, amíg le nem megyek anyuékhoz helyben futok - utcán már nem merek :( meg nincs is értelme mert olyan lassan futok hogy a gyalogosok lehagynak :D de a helybenfutást csináltam már itthon 1 hónapig napi 1 órát és lement 2 kiló. jó olvasni hogy mások szerint is jó a kötél, mert ez megerősít hogy anyuéknál meg kötelezzek a kertbe. :) köszi!
2020. jún. 15. 22:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Akárhogy is tudsz futni, az sosem ciki. Senki sem úgy kezdte, hogy rögtön lefutott egy félmaratont. Az elején mindenkinek nehéz. Kezdd el, kocogj és sétálj felválta, majd egyre többet fogsz tudni kocogni, úgy hogy már nem is kell belesétálnod. Aztán ha 2-3 kilométer megvan kocogva( úgy 8-10perc/km), utána lehet a sebességen javítani. Ne add fel és ne érdekeljen hogy mások mit mondanak :) Hajrá!
2020. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6. nagyon jól esik a biztatásod! Köszi! :)
2020. jún. 16. 01:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Most vettem cipőt otthonra szuper jó, ha csak pattogsz benne azzal is fogysz..mókásabb, mint az urálókötél, de a hatása azonos olvasztja a zsírt és feszesít.
2020. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. nem nehéz? olyan mintha simán ugrálnál, vagy fárasztó? könnyebb mint a kötél?
2020. júl. 19. 18:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem könnyebb, nem érzem annyira megterhelőnek, mintha simán ugrálnék. Trambulinos érzés, ha már próbáltad. Az ugrálókötelezésnél 100x jobb.
2020. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!