Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok calisthenic/street...

Ajánlanátok calisthenic/street workout edzéstervet lánynak?

Figyelt kérdés
Egy ideje elkezdtem, kb. 2 naponta csinálom a gyakorlatokat, de nem tudom, hogy elég hatékony vagyok-e. Futással/biciklizéssel kezdek, amíg elérek a pályára, majd legalább 1 óráig vagyok ott, de általában több. Bemelegítés, nyújtás, stb... megvan. Főleg a felsőtestem gyengébb (fekvő, húzódzkodás)

2020. jún. 21. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Válassz ki néhány gyakorlatot amit meg szeretnél csinálni és ahhoz kezdj el erősíteni + a rávezetők.
2020. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Godrosi Adam nagy profija ennek a sportnak. Nagyon jo konyveket is irt, amikben az alapokrol felepitve mutatja be a kulonfele gyakorlatokat. Erdemes elolvasni.
2020. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 subrette ***** válasza:
A Fegyencedzés c. könyv 6 alapgyakorlata jó lesz indulásnak: fekvőtámasz, guggolás, húzódzkodás, lábemelés, híd, fekvőtámasz kézállásban. Egymásra épülő szintekkel, lépésről lépésre építi fel ezeket a gyakorlatokat, amivel egy jó alap-izomzatot lehet építeni.
2020. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tudnék írni neked de nem tudom, hogy jelenleg milyen szinten vagy. Hány tolót húzót fekvőt stb. tudsz megcsinálni. Ha van instagrammod discordod vagy hasonlód avagy leírod ide akkor tudnék neked kialakítani egy komplett edzéstervet.
2020. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!