Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy tömeget...

Hogyan lehet úgy tömeget növelni hogy közben a lehető legszálkásabb maradok?

Figyelt kérdés

Főleg ilyen sportok, gyakolatok, mozgástípusokra gondolok, mert ugye szálkásítani ha jól tudom gyakran ilyen kardió jellegű mozgásformákkal szoktak de ugyanilyenekkel szoktak fogyni is az emberek.


Táplálkozásnál gondolom csak maxra kell tolni a fehérjebevitelt, javítsatok, pontosítsatok ha nem.


Jelenleg 194cm mellé kb 72kg vagyok 16 évesen tehát elég vékony.

Ezen szeretnék változtatni viszont nem úgy hogy akkor most felzabálok 20 kg-nyi zsírt, ennek nem lenne sok értelme hanem inkább hasonló testtömeg/testzsír aránnyal(jelenleg szinte semmi zsír nincs rajtam) szeretném feltornászni a tömegemet olyan 85kg környékére.



2020. jún. 25. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Minimális kalóriatöbblet. Azaz keresd meg azt a mennyiséget, ami a szintentartáshoz elég és adj hozzá pl 200 kalóriát. Ha jön fel a tömeg, de szép lassan, akkor jó. Ki kell tapasztalni, hogy nálad mennyi plusz kell ahhoz, hogy menj felfelé tömegben.
2020. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1

Köszi a választ:)

2020. jún. 26. 07:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!