Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hát és gerinc torna is feltéte...

Hát és gerinc torna is feltétele a lapos hasnak?

Figyelt kérdés
Edzek már egy ideje, bár nem régóta. Túl nagy zsírpárna nincs a hasamon, ha behúzom, lapos, mégsem látszik az edzés rajta. A hasam kidomborodik, így kissé olyan, mintha pocakos lennék. Gyanakszom a hátamra, mert arra nem szoktam edzeni és amúgy is van némi gerincferdülésem. Mit csináljak, hogy lapos legyen a hasam?
2020. jún. 26. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sok zsigeri zsírod van, ami nem látszik kívül hájként. Figyelj a csökkentett CH-bevitelre és ne igyál sört, szénsavas italokat mert az ezekben lévő gáz is felfújhat. Végezz törzsizom-erősítést az összes irányba (plankek, homorítások, hasazás variációk).
2020. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igyekszem figyelni. Szénsavasat egyáltalán nem is szeretem. Alkoholt sem fogyasztok.

168/65kg vagyok. Viszonylag arányos, de a hasam, combom, karomból kicsit leszeretnék dolgozni, formásítani, ezeket karcsúsítani és nyilván a poci a legzavaróbb.

2020. jún. 26. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!