Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem szeretek az utcán...

Ha nem szeretek az utcán mindenki előtt futni, akkor ha a lakásban kocogok egy helyben, az ugyanannyit ér vagy kevesebbet?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 30. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyben, lakáson belül kocogni teljesen más izomzatot vesz igénybe, és nem egyenértékű a szabadban, hosszú távon való futással. Sokkal kevesebb energiát vesz igénybe. Egyébként nem értem a "szégyenlősséget", miért nem szeretsz mások előtt futni? A kutya sem figyel rád, azt látják, hogy valaki elfutott mellettük.
2020. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Kevesebbet, és nem is ugyanaz a mozgás, hiszen elevenem rugaszkodsz el úgy, hogy előre haladj, bizonyos izmok nem mozognak, amelyek futásnál igen.


2. Örülni fognak a szomszédok.


3. Ne szégyelld azt, hogy kimész az utcára sportolni!

2020. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már otthonit akarsz, akkor ugrálókötél. Az is jól tud edzeni. Nyomod dinamikusan minden nap fél órát megállás nélkül, akkor az jó.
2020. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet venni sétapadot, és ott a legmagasabb szint az kb a kocogással ér fel. Ha végigcsinálod a beállított legnagyobb programot, akkor az majdnem egy futással ér fel.


Ami még pulzusban, fogyásban, segíthet az a trambulin. Azt isblehet kapni kis méretben lakásba tervezve és videók is vannak fent edzésekkel hozzá.

2020. júl. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akartam az utcán "mindenki előtt" futni. Sok az ismerős, kövér vagyok, nem bírom, 200 méter után úgy fulladok, mint más a félmaraton után, csatakosra izzadom magam... meg a hajamismilyen. Na, szóval rohadt ciki.

Aztán mégis. És az ismerősök csak annyit látnak belőle, hogy csinálom, kitartok, ügyes vagyok, menni fog ez, csak jobb lesz. Mostanában már olyanok is rámköszönnek, olyanokkal is szóba elegyedek, akiket korábban sosem láttam.


Nem a futás a ciki. Az a ciki, ha meg sem próbálod ;)

2020. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!