Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17-18 évesen lenne lehetőségem...

17-18 évesen lenne lehetőségem íjat venni és otthon, óvatos körülmények között használni?

Figyelt kérdés

Nem járok egyesületbe, se semmi hasonló helyre, csak hobbiból szeretnék íjazni itthon (van hozzá elég hely). Ha pedig venni nem lehet, akkor készíteni igen?

Fegyvernek minősül, de amikor betöltöm a 18-at, adhatok be kérvényt érte?



2020. júl. 5. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedély nélkül megvásárolható.
2020. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ó! Én csak a Decathlon oldalán néztem meg, és ott azt írták, hogy egyesületi papírral lehet csak vásárolni:o

Köszönöm!

2020. júl. 5. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

1es vagyok Én nem találtam ilyet Decathlon oldalán.

De megvásárolni megvásárolhatod, és használhatod is magánterületen.

2020. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Ha nem vadászheggyel, hanem sima sportheggyel lősz, ahhoz semmiféle egyesület vagy engedély nem kell. Simán lőhetsz otthon a kertben is, csak figyelj a megfelelő céltáblára, ami nem borul fel, nem megy át rajta a vessző és hogy ne járkáljanak ott emberek amikor lősz. Ja és legyen alaposan lenyírva a fű mert eleinte elteleportálnak a vesszők.
2020. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!