Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A CM.366 TACTICAL jó kezdő...

A CM.366 TACTICAL jó kezdő airsoft fegyvernek?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám már az airsoftot de nem tudom hogy milyen fegyver lenne jó, van tanácsotok hogy milyen fegyver jó kezdésnek? Vagy jó ez?

2020. júl. 21. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez jó
2020. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előbb azt nézd meg van-e állandó hely, állandó csapat akivel tudsz játszani. Most hiába veszed meg, ha nem tudod hol használni.

Kezdésnek meg AK meg M4 variánsait szokták ajánlani.

2020. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
viszont most is meg bírja venni gyakorolni amíg meg nem szűnik a virus addig be lehet gyakorolni a gyors ujratöltést meg a lövéseket meg mindent még otthon is ha kertesházban lakik
2020. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de egy ak meg m4tényleg jobb lenne
2020. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3: AK meg M4 akkor is jobb választás, mert az univerzálisabb, több játékmódhoz fel tudod használni. Mikor még követtem az Airsoft világát, akkor hiába, hogy nem shoti működési elvén működik a legtöbb ilyen shotgun airsoft, attól is jobbára beltéri játékokra volt jó
2020. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem!!! A shotgun nem kezdőknek való, és ezt nem bántásból írom.
2020. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!