Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kifejezetten nagy mellekhez...

Kifejezetten nagy mellekhez milyen sportmelltartót ajánlanátok, ami nagyon jól tart?

Figyelt kérdés
Ha mozgok, pl kicsit kocogok, már akkor is nagyon fáj a mellem, konkrétan le kell fognom, hogy ne ugráljon, és a jelenlegi sportmelltartóm nem sokat segít a problémán. Akinek extra méretű a cicije, milyen márkájú/típusú melltartót hord, ami neki bevált? (E kosaras a mellem)

2020. aug. 3. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Decatlonba vettem most sport melltartót, kifejezetten erős tartásút, intenzív sportolásra. Ott vannak olyanok, amik kosár méretesek, tehát nem kell az XL-eset megvenned, aminek 2x akkora a körmérete, mint amilyen kellene. És árban is jók.

70F-es vagyok, és tudtam válogatni 3-4 féle közül.

2020. aug. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a Dechatlonba vettem őket. Amúgy egy Nike melltartó is pöpecül fog.
2020. aug. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is Decathlonban vettem, azt a fajtát, ami elöl cipzáras, és nagyon jó. Tényleg jól tart.

Van olyan edzőtársam, aki felvesz egy sportmelltartót, és rá még egy sport topot. Nekem ez kényelmetlen, de ő azt mondja, jól tart, lehet, hogy érdemes kipróbálni.

2020. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!