Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz milyen appot ajánlanà...

Futáshoz milyen appot ajánlanàtok,illetve milyen tempóban,ütemezésben érdemes elkezdeni?Minden nap mehet?

Figyelt kérdés

Az appot csak azért kérdem,mert vagy 3 az letöltöttem iphonera,de valamiért egyik sem akarja mérni a lépésemet..🤦🏽‍♂️😅

Előre is köszönom a válaszokat!



2020. aug. 28. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:

strava

runkepper

runtastic

2020. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Okés köszi!

Illetve azt elfelejtettem beleírni a kérdésbe hogy ha elkezdek futni,és úgy érzem elfogyott a szufla,akkor álljak meg nyugodtan és utána újra futok,ezzel hozzászoktatva a testem,vagy tényleg úgy kell mint pár embertől hallottam hogy csak akkor állj meg ha már elakarsz épp ájulni,amugy mindenképp futásban kell maradni?!:D

2020. aug. 28. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:

én nem akarok ehhez hozzászólni. nem futok, nem bírja a lábam.

de a pulzus nagyon lényeges! ha az elszáll akkor le kell állni, belegyalogolni!

2020. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy, akkor csináld azt hogy futsz mondjuk 1km-t, vagy amennyit így bírsz, és aztán sétálsz 1-2 percet, aztán megint futsz valamennyit. Teljesen ne merülj ki közben, maximum csak a legvégét húzd meg, amikor már tudod hogy mindjárt végzel/hazaérsz.
2020. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4-sel egyet értek


Gyakorisághoz annyit hogy úgyis érezni fogod. Futás előtt melegíts be. És a végén lazíts le. De így is valószínűleg olyan izomlázad lesz hogy látni fogod hogy nem fogsz te minden nap futni, főleg az elején ;)

2020. aug. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Okes,megfogadom,koszi a kommenteket!:)

Viszont iPhonera csak fizetos futo app van amit lehet rendszeresen hasznalni????

2020. aug. 30. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:

nem

a strava ingyenes

nem minden része az, de simán jó arra hogy rögzítsd merre jártál és mennyit mentél és hány perc/km-ed volt.

2020. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
SHealth pl ingyenes szintén, én ezt használtam anno
2020. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót!🙏🏽
2020. aug. 31. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!