Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jobb lábra lépésnél kifújni a...

Jobb lábra lépésnél kifújni a levegőt futásnál?

Figyelt kérdés
Ilyen tanácsokat hallottam, hogy ahhoz, hogy megelőzd, hogy szúrjon az oldalad, a jobb lábra lépésnél kell kifújni a levegőt, igaz ez?

2020. aug. 30. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz. Ellenben hülyeség.
2020. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbáld ki! A saját tapasztalataiból tanul az ember. Én eddig abszolút nem figyeltem erre, de lehet, hogy igaz.
2020. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen fut az ember, magatol megtanulja hogyan vegye a levegot. 1 eve futok minden nap es mar sosem szur az oldalam.
2020. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így hülyeség, egyedül annyi benne a jó, hogy megszabott ritmusban vennél levegöt. De az teljesen mindegy, melyik lábaddal lépve veszed, illetve nem biztos, hogy minden második lépésnél kell neked a levegövétel, lehet, hogy ritkábban vagy sürübben, ezért fölösleges ilyen értelmetlen szabállyal foglalkozni.
2020. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!