Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját testsúlyos edzésnél...

Saját testsúlyos edzésnél vannak olyan gyakorlatok aminél nem megy le a mellem? Van esély arra,hogy edzés alatt is megmarad a mell méretem?

Figyelt kérdés
21-éves lány vagyok neki álltam edzeni elvileg egy olyan edzésterv alapján ami miatt nem megy le a mellem,de mondták,hogy bővítsem még ezt az edzéstervet újabb gyakorlatokkal,de attól félek,hogy olyan gyakorlatot teszek bele amitől lemegy a mellem!

2020. szept. 6. 07:17
 1/7 A kérdező kommentje:
146-cm vagyok és 47-kg és C-s a kosárméretem!
2020. szept. 6. 07:50
 2/7 anonim ***** válasza:

ehhh

Nem a gyakorlatól fog a melled csökkenni. Hanem a bevitt kalória deficittől.

Ha annyi kalóriát viszel be mint amit felhasználsz akkor nem fogsz fogyni. Illetve ha többet akkor kicsit szedsz is magadra.

2020. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ!
2020. szept. 6. 10:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent a kalória deficit?
2020. szept. 6. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
azt hogy kevesebb kalóriát viszel be mint amit felhasználsz
2020. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm és ezt honnan tudhatom,hogy mennyit viszek be és mennyit égtek,hogy tudom ezt kiszamolni?
2020. szept. 6. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!