Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kaposváron milyen küzdősportra...

Kaposváron milyen küzdősportra vagy harcművészetre érdemes járni?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, eddig nem jártam semmire. Leginkább önvédelem a cél + testtartás, nagyobb állóképesség, és erő. Amit egyből kizárnék, az a wing tsun. Thai box nem lenne rossz, de egy értelmes weboldalt se találok hozzá, ahol le van írva minden. Aikido pl testtartás miatt biztosan jó lenne, de nem tudom utcàn mennyire állja meg a helyét. Ezen kívül ju jitsu és judo van még. A ji jitsu csak sok év után ad komolyabb tudást ha jól tudom. A judo meg nem tetszik. Ha valakin nem olyan ruha van, aminél fogva lehet dobálni, nem tudom ér-e valamit. Akinek van tapasztalata, az írhatna nekem érveket, ellenérveket. Wing tsun rajongókat megkérném, hogy ne akarjanak meggyőzni, elég videót láttam.
2020. szept. 6. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül thaibox, egyértelmű. Nem is kell leírás, elmész és beszélsz az edzővel.
2020. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Thaibox edzésen első alkalommal be lehet menni valakivel ringbe?
2020. szept. 6. 21:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a Hong Lung Ch'uan Tao nevezetű dolog micsoda? :D Nem nagyon találok róla semmit, de itt van kaposváron. Valami wing tsun szintű bohóckodás?
2020. szept. 6. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!