Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A gorkorcsolyazasnak milyen...

Kerdesekkel teli kérdése:

A gorkorcsolyazasnak milyen jotekony hatasai vannak? Hogyan formalja a testet? Mennyire hatekony mozgasforma?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 13:03
 1/1 anonim válasza:
100%

Nagyon hatékony. Szinte minden izmodat megmozgatja, főleg a feneked és combod lesz szép formás tőle.

Én is sokat korizok, hogy fitten tartsam magam. Edzeni nem szeretek, mert nekem unalmas a sok egyhangú ismétlődő gyakorlat, futni meg egyenesen utálok.

Ezért inkább korizok másokkal, így órákat elvagyunk és fel se tűnik mert szórakoztató, legalábbis nekem, mégis mozgok, és jó formában tart. Emellett még táncolok is ami ugyan csak egy jó teljes test átmozgató dolog emellett szórakoztató. Én ezt a kettőt tudom ajánlani annak aki nem szetetne edző termi edzést végezni vagy nem akar annyira látványosan szálkás és "fittnes" alkatú lenni. De egyébként abba sincs semmi rossz. Csak nekem személy szerint az az edzés forma nem szimpatikus.

2020. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!