Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két küzdősportoló közül ki...

Két küzdősportoló közül ki kerülne ki győztesen?

Figyelt kérdés

Egy keményen dolgozó Muay-thaios aki alázattal, teljes odaadással dolgozik, pihenés, helyesen eszik vagy egy másik keményen dolgozó Muay-thaios aki mellette szteroidozik is.

Lehetne akár két Judos vagy Karatét is a lényeg hogy egyik szteroidozik a másik nem



2020. okt. 5. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kérdések kikészítenek :D


Egy ilyen kérdésre lehetetlen válaszolni, mert annyira elvont és elméleti. A gyakorlatban nem ennyire matematikán, valószínűség-számításon alapuló dolog a bunyó. Egy egyszerű, váratlan, jó helyre bevitt bal egyenes is képes megfordítani és eldönteni egy meccset.


Nyilván függ a szteroid típusától, de aki ilyen készítményekkel él, az pont azért teszi, hogy nagyobb izomereje, sebessége, dinamikussága, állóképessége, energiaraktára és fájdalomküszöbe legyen ellenfelénél. Ezek miatt a tényezők miatt én a szteroidosra fogadnék. Azonban még egyszer mondom, hogy ez a gyakorlatban nem ilyen fekete-fehér. Elég egy jól összpontosított, hatékonyan kivitelezett jobb köríves sípcsontrúgás a szteroidos harcos halántékára, és már fekszik is. Ennyi! Egy mérkőzés során bármi megtörténhet, nem várt számítások is képbe jöhetnek.


A kérdésedre akkor lehetne megalapozottan válaszolni, ha lenne erre egy kísérleti program. Száz full contact bunyót kéne megnéznünk, melyeknél az egyik fél használ teljesítménynövelő készítményt, a másik pedig nem. Természetesen ugyanazon súlycsoporton belül kéne ezt megvizsgálni. Száz ilyen jellegű bunyóból már talán lehetne objektívabb következtetéseket levonni, de én állítom, hogy pont a küzdősportok kiszámíthatatlanságából adódóan nagyjából 50% körüli eredményt várhatnánk.

2020. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Én azt tudom baromira hatalmas kakaós csigát raktam reggel a wcbe mert este a második tál csülkös bab már sok volt nehezen tudtam megemészteni egész este eregettem még a kutya is kiment a másik szobába pedig az aztán mindent elvisel.
2020. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A kérdésnek kb. annyi értekme van, mint az utolsó hozzászóló kommentjének. Sőt bocsesz, még annak is több, mert legalább kiderül hogy van kutyája, ergo rossz ember nem lehet, plussz kakaóscsiga alakút szkulkózik/kuleszol, így plussz megint nem lehet rossz ember.

2020. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!