Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Abban szeretnék segítséget...

Bertukaaaa kérdése:

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mennyi körülbelül egy babaúszó oktató keresete, meg lehet e belőle élni?

Figyelt kérdés
Érdekel a téma és épp pályaválasztás előtt állok. Mindent szeretnék kipróbálni. Köszönöm a segítséget.

2020. okt. 5. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre még hozzávetőleges választ is csak akkor fogsz kapni, ha megírod:

- hány baba résztvételére számíthatsz,

- fejenként mennyit szándékozol kérni szülektől.

A "megélhetés lehetőségét" hogyan érted?

Nem a fürdőruhád lenne a legnagyobb beruházás.

Csak aztán tudnál megélni belőle, ha visszatérülne a fedett, fűthető medence építési költségei.

2020. okt. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Vízimentő vagyok vagy 20éve úszom. Nem a fürdőruha lesz a nagy beruházás. Mivel el se kezdtem még egy tanfolyamot se nem tudom hogy hány baba részvételére számíthatok. Mivel egyesületben és nem magán oktatóként csinálnám ezért a fejenként kért összeg nagyrésze az egyesületé lenne.

A kérdésem egy átlagos összegre szól havi szinten, függetlenül mennyi baba-szülő jön el. Személy szerint nem mindegy h havi 150-et vagy 300 at hozok haza. Nyilván a létszámtól is függ de szerintem erre a kérdés lehet egy normalis választ is megadni.

Olyan személynek a válaszára vagyok kíváncsi akinek van ismerőse vagy személyes tapasztalata a témában.

2020. okt. 7. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!