Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mma kesztyű mire jó zsákolásra...

Mma kesztyű mire jó zsákolásra jó?

Figyelt kérdés
Itthonra használom

2020. okt. 11. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Bunyóra való.
2020. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Arra
2020. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem volt kényelmes zsákolásra (főleg a csuklómon éreztem), ráadásul gyorsan el is használod.

Zsákolásra zsákoló kesztyű kell, MMA-ra MMA kesztyű, boxra boxkesztyű.

2020. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egerben melyik boltban vegyek zsákoló kesztyűt?
2020. okt. 11. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Egerben nem tudok nagyon olyan boltról, ahol árulnának zsákolókesztyűt. Miért nem rendelsz samansportról, vagy szafarisportról. Én azt szoktam.
2020. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogyha nem lesz jó méretben?
2020. okt. 11. 16:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne már, haver! Nem akarlak megsérteni, de hány éves vagy? Kicsit olyan érzésem van, mintha a cipőfűző kötését is az oldal felhasználóitól szeretnéd megtanulni.

Ha a kesztyű (vagy bármilyen ruha, felszerelés) mérete nem megfelelő, vagy csak nem kényelmes számodra, akkor van X napod (áruháztól függ, hogy pontosan hány), amin belül viszaküldheted a terméket, ők pedig vagy visszatéritik a produktum árát, vagy küldenek helyette egy másik kesztyűt. Attól az áruháztól ne rendelj, ahol erre nincsen lehetőség!

2020. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
2020. okt. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kossz
2020. okt. 12. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!