Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cicanadrágban, vagy mackónadrá...

Cicanadrágban, vagy mackónadrágban szeretsz jobban futni?

Figyelt kérdés
Miért? :)

2020. okt. 13. 11:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%

Én futni, sportolni mindig testre feszülős futónadrágban, meg futóruhában szoktam, az végülis hasonló mint a cicanadrág. :) Nekem sokkal kényelmesebb, és szerintem sokkal jobban is néz ki, esztétikusabb is, meg divatosabb is. :)


F

2020. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
48%
Igen, edzés közben valóban a divatosság a lényeg...
2020. okt. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%

Kedves utolsó!


Ha figyelmesen újra elolvasod az utolsó mondatot, akkor feltűnhet hogy azzal kezdtem hogy sokkal kényelmesebb, és utána jön a többi. Mindettől függetlenül miért lenne gond az hogy valami divatosabb is? Akár edzés közben is.


Kíváncsi volnék az érveidre.

2020. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
Nyáron rövidnadrágban futok, ami kb. 1/3-os, és lógós. Tavasszal, ősszel van egy rövid átmeneti időszak, amikor cicanadrág (= feszülős futónadrág). Télen pedig mackónadrágban (= lógós melegítőalsó, de nem feltétlenül klasszikus Rocky Balboa vagy Király Gábor).
2020. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
80%
Cicanadrágban, mert úgy jobban megnéznek. 57/F
2020. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Igazából abban amit éppen megfogok :'D
2020. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Légyszi ne szóljatok be egymásnak. :) Amúgy szerintem is fontos, hogy tetszetős legyen a nadrág, semmi másért, csak a saját lelkivilágomért. Ettől függetlenül nem vetem meg azt sem, aki lukas foltos gatyában edz. Nem vagyunk egyformák, és ez így jó! :)
2020. okt. 13. 12:59
 8/39 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, én is pont így vagyok, hogy szívesebben vagyok egy tetszetősben, függetlenül attól hogy dolgozni, bevásárolni vagy sportolni vagyok. Én sem értettem miért kellett ezért beszólni a 2-esnek.


1-es, 3-as voltam.

2020. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%

Bár egyáltalán nem bírom elviselni magamon a feszülős cuccokat, így a leggingset sem, futni mégis "cicanadrágban" futok (vagy "cicatérdnadrágban, már ha van ilyen ;) illetve rövidnadrágból is azt választom, aminek van belső rövidnadrágja).

Hogy miért? Ha létezik olyan, hogy kényelmesebb valamibe beleizzadni, akkor azt hiszem ez az a helyzet. Mivel eleve rámtapad, és ezt nem a víztől, izzadtságtól teszi, így komfortosabb a helyzet benne.

2020. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
34%
#2 te fusztrált majom, kotródj innen!
2020. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!