Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdekes sportok?

Érdekes sportok?

Figyelt kérdés

Milyen különleges sportok vannak amik nem hétköznapinak? (mint pl a foci, kézi)

De azert megmozgat

ilyenekre gondolok vívás, görkori, jégkorong



2020. okt. 14. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
squash, tenisz, tollas, asztalitenisz, lovaglás, bikaviadal, motocross, ... mi neked a nem hétköznapi? A kézi az a hoki meg nem?
2020. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lábtenisz
2020. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biatlon, északi osszetett.
2020. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem hétköznapi, de tulajdonképpen ide sorolható a balett és a sztepp is valamilyen szinten, illetve az országban nincs túl nagy hagyománya sem a ritmikus gimnasztikának, sem pedig a szinkronúszásnak... bár kinek mi, vidéki megyeszékhelyen ezek nem túl hétköznapiak, Budapesten ki tudja
2020. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Pont azon gondolkodtam, hogy a balett annak számít? Felnőttkorban szerintem nem gyakori. Ami nekem tetszik és szerintem ritka, az a karikán vagy selymen végzett légakrobatika. Tök régóta ki akarom próbálni csak nincs időm.
2020. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!