Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy nőn miért nem látszik az...

Egy nőn miért nem látszik az izzadság annyira, mint egy férfin? A nők nem izzadnak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs különbség.
2020. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert a ferfin nagyobb az izom
2020. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam már. Meg nem is büdösek. Én futok 200 métert azt olyan szagom van hogy kínvallatni lehetne vele, a nők meg bármikor elfutnak mellettem, semmi, sőt némelyiknek kifejezetten jó illata van.
2020. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Mert a női test másképp működik. A ffi tesztoszteront termel, a női meg női hormonokat. Egész más. Ezért van az, hogy egyes nőknek akkor is jó illatuk van, ha nem használnak semmilyen parfümöt.

Mit gondolsz miért van az, hogy a férfiak szeretik kényeztetni a nők fenekét orálisan?

Azért, mert nekik ott is jó illatuk van.

2020. okt. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A férfiak ÁLTALÁBAN erősebben izzadnak, ez biológiai tény. A maga kivételeivel természetesen, én pl iszonyú erősen izzadok nő létemre, bár szerencsére nem büdösen. De utóbbira is ismertem példákat, volt egy osztálytársnőm, aki ránézésre mindig tiszta, ápolt volt, megmosakodott tesióra után, nem is izzadt látványosan (mint én...), mégis olyan erős hónaljszaga volt mindig, hogy egy m-ről már bőven éreztem.
2020. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

#4-es. Senki nem kakil jó illatút, csak max míg te nem tisztálkodsz rendesen, mi, nők igen.


Egyébként vannak, akik nem izzadnak. Egy ismerősöm, aki Koreába költözött, mondta, hogy szinte lehetetlen ott izzadásgátlót találni, mert a koreaiak többségében nincsenek olyan mirigyek a hónaljban, amelyek az az izzadásért felelősek.

2020. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mit gondolsz miért van az, hogy a férfiak szeretik kényeztetni a nők fenekét orálisan?


Azért, mert nekik ott is jó illatuk van."


Hány finom segglyukat szagoltál eddig?

2020. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy sokat. Mert ha a nő rendesen tisztálkodik, akkor ott minden makulátlan. De ezek szerint te még ezt nem tapasztaltad meg soha.
2020. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is nyaltam már ki nőt, szóval mellélőttél kedves.
2020. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyobb testtömeg egyenlő nagyobb "belterület" - felszín aránnyal. Magyarul nehezebben hül le. Ezért van az is, hogy az északi állatok nagyobbak, mint a déli rokonaik, mert nehezebben hülnek ki. Ezért ízzadnak többet a férfiak.


A szag pedig szerintem egyénfüggő. Én ha borotválom a hónaljam nem leszek büdös férfi létemre, ha leízzadok sem. Meg vannak bizonyos ruhák, amik ízzattsággal nagyon büdösek lesznek, leginkább a műszálas anyagok. Nekem van olyan pólóm, amibe ha kicsit is beleizzadok, ez a tipikus, erős használt ruha szaga lesz, míg más ruháknál ez nem ilyen kirívó.

2020. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!