Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kérdésem: Lehet tesizni...

Nati883 kérdése:

Kérdésem: Lehet tesizni melltartóban vagy át kell venni sport toppra? (ugyan is nem akarok beégni a többiek előtt, mert nem rég kezdtem el melltartót hordani) Köszi mindenkitöl a választ!

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, persze. De azért bugyi is legyen rajtad!
2020. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én mindig átvettem, egyrészt kényelmesebb, másrészt nem a melltartóba izzadtam bele, és bűzlöttem benne még egész nap.
2020. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A többirk egyébként átveszik? Szerintem semmiképp sem égnél be attól ha átvennéd :)
2020. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelező átvenni. Én sem cseréltem le soha, mert kis mellem volt, nem volt szükség a sportmelltartó extra tartására, nekem csak felesleges macera lett volna. Bűzölögni szinte soha nem bűzölögtem, ha mégis, az nem (csak) a melltartó miatt volt, hanem mert nem volt lehetőség zuhanyzásra.

Normál esetben alig izzadtam meg, a melltartókat meg sűrűn mostam, kánikulában naponta.


De egyébként semmi ciki nem lenne abban sem, ha lecserélnéd. A sportmelltartó ugyanolyan funkcionális darab, mint a váltócipő.

2020. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!