Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem unalmas az F1?

Nem unalmas az F1?

Figyelt kérdés
Tegnap valahogy végignéztem az F1-et, úgy, hogy közben majdnem bealudtam. Hamilton úgy átment a mezőnyön mintha ott se lettek volna a többiek. Régen is volt hasonló ehhez Schumi idejében, de valahogy akkor azért kiegyenlítőbb volt a verseny.

2020. okt. 26. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Dehogynem az. Én nagy F1 rajongó vagyok, ahogy sok ismerősöm is. Szerintem már vagy 10 éve egy futamot sem láttam, mert egyáltalán nem izgalmas. Most a régieket nézem vissza, úgy a 80-as évekig bezárólag, hát, ez nagyon más kategória. Van olyan futam amit már vagy 20x láttam, és még mindig élvezettel nézem meg.
2020. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csak az F1, lassacskán halnak el a motorsportok is és ráadásul az F1 vezetősége is jó pár inkompetens döntést hozott az évek során.
2020. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Vannak izgalmas futamok, egyébként idén egész sok, és vannak unalmasak. Sajnos az unalmasak vannak többségben, de mindig lehet remélni, hogy ez hátha pont izgalmas lesz. Néha bejön. És nem Hamilton ment át a mezőnyön, hanem az az autó alatta, ha érted mire gondolok. Egyébként 1, ne haragudj, de az ilyenek mint te egyáltalán nem f1 rajongók...
2020. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
#3: Akkor autób𝚞zinak se nevezhetem magam, mert utálom a modern utcai autókat? Vagy zenésznek se, mert csak régi zenéket játszom? Illetve film szeretőnek se, mert nem nézek 2000 utáni filmeket? Remélem látod hol van a hiba a logikádban. Aki a jelenlegi F1-re azt mondja hogy tetszik neki, az nem ismeri hogy milyen volt 40-50-60 évvel ezelőtt.
2020. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Ha meg se nézed őket, semmit nem tudsz a modern utcai autókról, és úgy nem tetszenek, akkor nem vagy autób*zi. Stb.

Vaaaagy ismeri hogy milyen volt évekkel ezelőtt, de józan gondolkodású, és tudja, hogy az sem volt ám fenékig tejfel. Annak ellenére, hogy a mostaninál azért jóval izgalmasabb volt. És tudja, hogy bármikor jöhet egy izgalmas futam, ezért nézi.

2020. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Sokaknak nem, valakinek igen, mint ahogy minden más az élet bármely területén. Mindenesetre régebben jobb futamok voltak szerintem.
2020. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeritnem nem az. Ha nem történik semmi akkor igen,meg lehet unni de engem az izgat,hogy akarmikor történhet akármi.
2021. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nevetséges volt a mai verseny. Hamiltonék teljes terjedelmében kimentek többször is a pályáróé így nyertek időt. Persze a FIA nem foglalkozik vele. Max úgy előzte meg, hogy kiment a pályáról, erre a FIA utasította, hogy adja vissza a pozíciót Hamiltonnak. Biztos nem adtam volna vissza a helyében, nyomtam volna neki, és megpróbáltam volna ledolgozni az 5 másodperces büntetést, Hamiltonnak úgy se volt már gumija.
2021. márc. 29. 00:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát... igen,a tegnapi verseny tényleg elég kaga volt.
2021. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!