Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van aki még most is csinálja...

Van aki még most is csinálja Chloe Ting vagy Pamela Reif edzésprogjamjait?

Figyelt kérdés
Karanténban nagyon népszerűek lettek, főleg Chloe. Én is csináltam párat tőle, olyan nagy eredményeim nem lettek talán egy kicsit laposabb lett a hasam és vékonyabb a combom, de már ugyanúgy nézek ki mint előtte. Most Pamela Reif programját kezdtem el, ma volt a második napom. Van aki még csinálja? Nektek bevált?

2020. okt. 26. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Én is karanténba kezdtem el, még áprilisban, Chloe challengeiből csináltam meg néhányat. A fogyásban segített, formásodásban nem. Viszont nagyon megnövelte az állóképességemet és az erőnlétemet. Pár hónap után hibátlanul és végig mentek azok a gyakorlatok, amik az elején nem, vagy ha igen, majd' meghaltam tőlük. 3 hete váltottam Pamelára, mert Chloe már nem jelentett kihívást, míg az elején patakokban folyt rólam a víz, a végére már szinte nem is izzadtam. Pamelára azt mondják hogy nehéz, míg Chloe kezdőknek, ő inkább haladóknak való, mégis nagyon jól bírom az elejétől, persze azért van kihívás, de Chloe challengei remekül felkészítettek rá. Kezdek a fogyás mellett formásodni is. Chloe szimpatikusabb egyébként sokkal, kedvesebb a hangja, mosolygósabb, az egész kisugárzása jobb, és a fizikuma is jobban tetszik, bár az ilyen ázsiai származású nőknél ez genetika is, illetve nagyon szerettem azt is, hogy végig beszélt a videóiban, olyan volt, mintha együtt edzettünk volna :) De Pamela is rendben van, nem bántam meg semmit, ők így ketten együtt érnek egyet, mármint kettejüktől együttvéve lesz kerek a történet.
2020. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ. Azt esetleg megkérdezhetem hogy mennyit fogytál.
2020. okt. 30. 20:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint ?-el a végén 😅
2020. okt. 30. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
64 kilóról indultam áprilisban, most 57 kiló vagyok. Azért ilyen lassú az ütem, mert a kajára nem figyelek különösebben, és elég sok édességet eszem. Úgyhogy ez a 7 kiló mínusz egy az egyben Chloe számlájára írható :D
2020. okt. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, de szerintem még jobb is hogy lassabb a fogyásod, legalább így biztosan megmarad, és nem jön vissza. A nyáron én 2 kg-ot fogytam Chloe 2 hetes programjától, de nekem vlalmiért Pamela jobban bejön, legalábbis a zenéje, és az hogy a programjaiban nem mindig ugyanazokat az edzéseket kell csinálni. Persze Chloe személyisége jó, de most még Pamelánál maradok egy ideig, ha semmi változás, akkor megyek vissza Chloehoz :D
2020. okt. 31. 09:35
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia! :)

Chloe “2019 Summer Shred” kihívásának a végén járok. :) Nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem hittem volna, hogy ilyen látványos lesz a változás néhány hét alatt. Egyébként sincsen olyan nagy túlsúlyom, futottam is régebben, viszont az online oktatás alatt sajnos hanyagoltam egy-másfél hónapig az edzést és többet ettem, szóval a nadrágjaim elkezdtek feszülni, én pedig rátaláltam Chloe-ra, sok pozitívat hallottam róla. Ezt most már én is tanúsítani tudom, hogy hatásos. :) Meglepően sokszor, majdnem mindegyik edzés alkalmával tett a programba hasizom fejlesztő videókat, amikkel szépen le tudtam faragni a “babahurkáim” nagy részét. Hiába vagyok több kiló, mint nyáron, amikor csak kardió mozgást végeztem, sokkal jobban nézek ki és jobban is érzem magam. :) Végre tónusos lett a hasam, amit eddig sosem tudtam elérni.

Pamela programjait még nem próbáltam, bár sokan ajánlják Chloe után. Igaza van azoknak, akik szerint utóbbi videói a kezdőknek/újrakezdőknek vannak. Egy hónapja meg tudtam volna pusztulni a kihagyás után a napi edzéseitől, most viszont még 3-4 kilométereket futok is mellette, hogy kellően lefárasszam magam. :) Ha végzek a mostanival, majd a Hourglass challenge-et szeretném kipróbálni, mivel elég intenzívnek tűnik és több hangsúlyt fektet a lábakra és popsira, mint a Summer Shred. Ha nem jön be, megnézem magamnak Pamela vidinyóit is. :)

2021. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Ránéztem Chloera de milyen fizikumról beszelsz? Tipikus vézna azsiai nô,csoda,hogy edzô.Szerintem.Pamelanak legalabb vannak formái meg magassága.
2021. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!