Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edző az első pár...

Személyi edző az első pár alkalomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Életemben először tervezek edzőterembe betévedni és arra gondoltam, hogy megkérek/felbérelek egy személyi edzőt heti 1 alkalomra, hogy motiváljon/megmutassa hogyan használhatom a gépeket.

Kinéztem egy szimpatikus edzőtermet, ami pont félúton van a munkahelyem és a lakásom között, az értékelései jók. Viszont nincs ár kiírva a személyi edzésre, így fel kéne hívnom őket ezért is.

A központi edzőtermi számot érdemes felhívni érdeklődni vagy speciálisan egy szimpatikus személyi edzőt (ki van írva nekik is a telefonszámuk)? Mit érdemes megkérdezni? Mire érdemes figyelni?

Köszönöm a segítséget!



2020. okt. 31. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én bemennék, és megkérdezném, kit ajánlanak. Vannak sajnos kóklerek.
2020. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy nincs kiírva. Ha a terem honlapján nem látod, hogy kínálnak személyi edzői szolgáltatást, az edzők feketén nyomják. Személyesen menj el és kérdezd meg, mennyiért vállalnak.
2020. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!