Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen edzes...

Szerintetek egy ilyen edzes terv mennyire lehet hatasos? Mennyi ido utan lehet latni a hatasat?

Figyelt kérdés

A tervem a kovetkezo:

Heti 4-5 alkalommal a kovetkezok:


10 könnyített fekvőtámasz, 10 széles fekvőtámasz, 10 szuper plank, 14 térd a könyökhöz plank pozícióban, 14 hasprés, 14 fordított hasprés, 14 csípőemelés hanyattfekvésből páros karemeléssel, 18 egylábas csípőemelés hanyattfekvésből, 18 guggolás vállszéles terpeszben, 18 kitörés előre, 18 guggolás széles terpeszben


Ezeket szeretnem egymasutan 2-3x megcsinalni , ezen felul elmenni futni, gyorssetalni kb heti 2-3 nap . Olvastam hogy 5 km lenne jo alkalmankent de egyenlore beernem 2 km kornyeken , esetleg 5 km es abba a seta is , es ha ugy erzem futok tovabb. Taplalkozasnal arra figyelek tobb gyumolcsot egyek . Szenhidratot akkor ettem mikor dolgoztam azt is mersekeltem gyumire es joghurtra. Esetleg meg valami tanacs vagy egy jobb edzes terv ? 24 eves vagyok 163 cm es 63 kg :)


2020. nov. 5. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrét étkezési terv kell szerintem amit leírtál az nem jó. Maga az edzés annyira nyilvánvalóan jó hogy fogyj, szerintem a futás is lehetne kicsit több.
2020. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Teccesz123 válasza:
Hali nem tudom mennyire aktuális de attól még le irom :D.Szerintem eleve plusz pont hogy rá veszed magad erre.Az edzésed nem rosz elsőnek de ha csak fogyni akarsz akkor lehet hülyén hangzik nézz egy kis rubintrékát és utánozd mindegy higy fiu vagy vagy lány ha nem csak fogyni akarsz akkor sulyzok sem ártanak.A futáshoz annyit mondanék inkább probálj sprintelni mert a futás ugymond az izomot veszitesz de a sprint a befejezés után idővel a zsirból kezd elvenni "tápanyagot" és ha sprintelsz sprint után ne egyél semmit.Én a kajához annyit mondanék higy lényeg a kalória deficit bevitt kalória< elégetett kalória nem kell sanyargatnód magad ha te fogyni akarsz az elsődleges szempont amit figyelj sok fehérje tartalmu étel.
2020. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!