Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Heti 2x járok edzésre, de szeretnék kick-boxolni is, viszont az a baj, hogy nem tudom hogyan lenne elég időm. Gondolom ha kick-boxolnék akkor azért nem csak heti 1x kéne menni, mert akkor nem sokat fejlődnék, nem? Szóval az itt a probléma, hogy edzőterembe járás mellett még kick-boxolnék, de tanulnom is kell, meg azért valami szabaditőt is szeretnék, ahol nem kell csinálnom semmit.

2020. nov. 17. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minimum heti 3 kick-box edzés javallott, pláne kezdőként. Nem tudom, hogy hány óráig vagy benn a suliban, de napi egy-két óra edzés (legyen az küdősport vagy kondi) bele kell hogy férjen minden olyan ember hétköznapjába, aki hisz az "ép testben ép lélek" mottójában. Heti két edzőterem a heti három kick-box mellett szerintem tartható, és lesz eredménye. Egyik nap teljes felsőtest (általános), a másik nap pedig lábedzés. Nem a legcélravezetőbb felolsztás, de ha nem szeretnéd elhanyagolni a konditermet, akkor ezt ajánlom. Ebben az esetben ott a full hétvégéd a szociális életre, a tanulásra, és a szabadidőre.
2020. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én alapsulis vagyok, mindjárt gimis, minden egyes nap kell tanulnom.
2020. nov. 18. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor valahogy oldd meg, kisfiam! Mi osszuk be a napjaidat? Nem is ismerünk, nem tudunk rólad semmit.

A koronavírus miatt még valószínűleg hónapokig nem lesznek se kick-box edzések, se konditermek, úgyhogy amíg újra nem nyitnak, addig van időd kitalálni a beosztásodat. Én azt javaslom, hogy a beosztásba vond be a szüleidet is.

Egyébként ha alapsulis vagy, akkor nem hiszem, hogy nemsokára lennél középsulis, hiszen november közepe van. Ha végzős vagy az alapsuliban, akkor is még félév.

2020. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!