Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet jógával fogyni?

Lehet jógával fogyni?

Figyelt kérdés
Elég nagy darab vagyok (110kg) próbáltam sétálni és kocogni, de nem tudtam sokáig csinálni, mert hol nem volt elég időm rá, rossz volt az idő vagy csak szimplán lusta voltam. Viszont már 3 hete napi szinten átlagban 30 percet jógázom mindennap. Ehhez van kedvem is így ezt mindenképpen fogom is csinálni, de nem tudom, hogy ezzel csak formálni tudom a testem vagy tudok vele fogyni is. Természetesen az étkezésemen már változtattam és nyárig szeretnék fogyni legalább 15-20kgmot. Jógával és helyes étkezéssel elérhetem ezt vagy keresnem kell másmilyen sportot is?

2020. dec. 24. 04:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a jogának elég sok fokozata van. van ami elég lehet. Ha elfáradsz az edzés alat akkor elég lehet.
2020. dec. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogyás akkor következik be, ha több energiát használ fel a szervezeted, mint amennyit beviszel.
2020. dec. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Inkabb mas sport.. kardio meg sulyzos edzes. Vagy barmi mas.. meg kemeny dieta. Hasznos lehet a joga szeru torna meg nyujtasok, de nem lehet tole lefogyni.
2020. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kellemes ünnepeket!

2020. dec. 24. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Youtuben láttam, hogy a fitt férfiak bementek kipróbálni a jógát.

Végülis ők izzadtak legjobban, a nők pedig alig :)

2020. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kezdésnek jó lesz neked
2020. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jólesik és szívesen csinálod, akkor mindenképpen hasznos, de a fogyást az fogja előidézni, ha kevesebbet eszel.
2020. dec. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az már megtörtént, vagyis az étrendemen már változtattam. Elhagytam a cukrokat, csokikat, chipszeket stb. Több zöldséget eszek, sok sok vizet iszok.


Köszönöm mindenkinek, ment a zöld! :)

2020. dec. 25. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!