Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítenél testzsírszázalékot...

Segítenél testzsírszázalékot csökkenteni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sikerül sehogyan. 56kg vagyok, de nagyon magas a testzsírszázalékom.

Próbáltam már diétázni. 110g fehérje 100g Szh, 25g zsír. (Multivitamin,fehérjepor. Hajvitamin. Halkapszula. Magnézium.) Viszont nagyon gyenge voltam. 10órákat kellett aludnom,az arcom beesett volt. Mint aki kórosan beteg.

Hogyan lehetne sikeres edzés és diéta mellett? Hogyan tudnék szálkásabb lenni, mint például egy futó nő?

Aki tapasztalt esetleg segítene?

Mire figyeljek, ki mit hogyan csinál.

Köszönöm



2020. dec. 25. 19:47
 1/5 A kérdező kommentje:
2020. dec. 25. 19:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a testsulyod nem nagy, de a testzsirszázalákod magas. Akkor edzeni kell, izmot épiteni, nem diétázni alapvetően. A legoptimálisabb valoszinű az ha súlytartás mellet keresel valami edzést, sportott amivel tudsz egy kis izmot felépiteni.
2020. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Gondolom a zsír a hasadon, tehát azt mozgasd.
2020. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MadSeal ***** válasza:

Próbálj picit játszani a szenhidrát és zsír arányával, illetve mehetsz magasabb kalóriára, de többet égetni mozgással. Vízbevitelt is megnövelheted.

Viszont ezzel az 56 kg-mal nem tudom elképzelni, hogy lehet olyan magas az indexed, még egy alacsonyabb embernél se.

2020. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fuss,kondizz.
2020. dec. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!