Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg lehet otthon tanulni...

Meg lehet otthon tanulni bokszolni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 9 éve kézilabdázom kapusként, de mindig is érdekelt a box. Nincs lehetőségem a kézilabda mellett eljárni sajnos, viszont önvédelem céljából szeretnék tanulni.


Illetve egy kis önkontrollt is, mert gyorsan felkapom a vizet, és ez van amikor meglátszik pl a pályán is. (Igaz akkor egy ideig jobban védek, de ez így nem okés)



2021. jan. 6. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben nem hiszek! Az ütéseket el tudod lesni a videókból, de egy küzdelemben ki kell alakítani egy stratégiát, és ki kell fejlesztened a LÁTÁS (hogy észrevedd az ellenfél hiányosságait, a lehetőségeket) képességét. Ezt otthon, egyedül nem tudod megvalósítani.
2021. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Viszont jó állóképesség javító, valamint azért ezt azt fel lehet szedni.

Én egy darabig járkáltam edzésre, majd később otthon mikor már sima kardió edzésem volt, zsakoltam, nem volt rossz, éreztem, hogy jó hatással van, utoero nőtt stb.

2021. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, való igaz hogy el kéne sajátítani az ütéseket, stb...

Lehet ha vége ennek a korona időszaknak nyáron elnézek egy edzőhöz inkább.

2021. jan. 6. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemigazan.. en 5 evet boxoltam versenyszeruen. Az a baj ha rosszul rogzul be akkor nehez utana atallni. Kellene egy alap h utana tudj magadtol edzeni. Bar kene akkoris edzotars kesztyuzni.. De erositeni addig tudsz. Noveld az allokepesseged, gyorsasagod. Kis sulyos dinamikus edzesekkel.
2021. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!