Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditermek zárva, hideg is...

Konditermek zárva, hideg is van, kappanháj a hasamon, lépcsőzés panelházban jó kardió edzésnek?

Figyelt kérdés
Valaki másnak is hiányzik a mozgás a tilalom alatt? Szerintetek hülyeség lépcsőzni? Gyűlik rajtam a zsír... Mennyire hatásos fogyókúra szempontjából a lépcsőzés? Futás jobb lenne, de befagy a sejhajom. :(
2021. jan. 11. 06:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd a francba... Rendelj egy pizzát :-P 😀
2021. jan. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Az hogy gyűlik rajtad a zsír nem csak a mozgás hiánya, hanem a szar étrendedé is. Főleg a kaja inkább.


Mozogni eddig is tudtál volna. Futni el lehet menni, a lépcsőt és is jó, az interneten van egy csomó videó saját testsúly is edzés, kardió edzések tömkelege.

Mivel terembérleti díj nincs, így már simán vehettél volna kézisúlyzót vagy kettlebellt az árából.


Amit te csinálsz az szimpla hiszti és mellé zabálás. Ha akarnád megoldanád a testmozgást, de lássuk be annyira nem is igazán akartad eddig megoldani, inkább arra fogod hogy nincs terem. Kifogás van, tett ellene nincs.

2021. jan. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek puszi, a másodiknak köszönöm az online couchingot, hatalmas igazság amit írt. Bohócképzőt kijártad. :D <3
2021. jan. 11. 07:05
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Mi edzunk itthon vagy kint akik eddig is edzettunk. Sulyzo, sajat suly, vagy kondipark, futas kint meg ilyesmi. Szerintem pont h tok meleg ez a tel.. eleg egy melegito kint edzeni. Am jo kardio a lepcso is ha nem olnek meg a lakok h fel orat rohangalsz fel le 2 naponta. De ha a kajara nemfigyelsz kb tokmind1.
2021. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Ment a pacsi. Kivéve a másodiknak, túl nagy volt az arc.
2021. jan. 11. 07:31
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

"Futás jobb lenne, de befagy a sejhajom."


Nem tudom merre élsz, de itt nálunk csak pénteken jön a tél, eddig kimondottan meleg volt, pedig hajnalban szoktam futni. Pár nappal ezelőttig még fagy sem volt.

2021. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

"Futás jobb lenne, de befagy a sejhajom."


Erre kitaláltak egy nadrág nevü dolgot, létezik vastagabb, melegebb kivitelben is és lehet benne futni is!

Egyszerüen fel kell öltözni és nem fogsz megfagyni, akár -20 fokban is simán lehet így futni akár több órát is

2021. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Te jó ég! Mi a fene ez itt, boomerek gyülekezete?

Mit okoskodtok? Mint valami rossz anyós... adekvát válasz meg a fasorban sem.

Kérdező! Remek ötlet a lépcsőzés, bárcsak lenne nekem is lehetőségem beépíteni az itthoni edzéseimbe. Mert rohaďtul unom már terem nélkül, a HIIT, súlyzós, szobakerékpáros, loopos kombót.

Variáld a monoton lépcsőzést páros lábú felugrásokkal, kitörésekkel, rövid futásokkal.

És a kajára is figyelj!

2021. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Lepomtozhatjátok a ketteset, de valójában igaza van. Novemberben zárták a termek. Azóta ha akartál volna edzeni bármilyen szinten is mozogni egy kicsit akkor tudnál.

Leírta hogy vagy a jával van a gond, vagy a mozgáshiánnyal. Írt ötleteket is hogy mit tudnál csinálni, és a lépcsőzés is kötötte van. Beszólhatsz neki hogy bohócképző stb, de közben pedig te vagy az aki elvileg kondizik, odafigyel a testére, az egészségére, te vagy az akinek a mozgás valamilyen formában mindig a rendelkezésére áll, de nem tetted. igen valóban beszólt, de talán önkritikát kellene gyakorolni, és nem nyűglődnöd. Ha jól belegondolsz akkor jogos amit írt.

2021. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a lépcsők tönkre vágják az izületeket meg unalmas is lenne. Inkább tornázz videókra a szobádban!
2021. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!