Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik mozgásforma a hatásos...

Melyik mozgásforma a hatásos fogyáshoz?

Figyelt kérdés

(Rendes étkezés mellett)



Sok helyen olvasom hogy mindig vacilálnak azon hogy aerob/kardió/HIT edzés segít a fogyásnál leginkább.

Nektek mi a tapasztalatotok?



(Mielőtt valaki írná hogy az a lényeg hogy izmom legyen ne számok,sajnos az orvos nem a tetszsírszázalékot nézi hanem a számokat és kénytelen vagyok neki megfelelni különben lehord.:))



2021. jan. 15. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs sok különbség közöttük, szerintem fontosabb, hogy azt csináld amelyiket jobban élvezed. Hiába 10%-kal jobb az egyik ha minden nap szenvedéssel kezded el és 2 hét múlva hagyod az egészet.


Az ne érdekeljen, hogy az orvos lehord. Az érdekeljen, hogy egészségesebb legyél és tetszel magadnak a tükörben. Az orvosok fele nagyképű, arrogáns, azt mondanak amit akarnak. Amikor egész éjjel 2 órát aludtam úgy fájt a bokám, ráállni nem tudtam, akkor nekem azt mondta a főorvos reggel amikor bementem kórházba, hogy ne rinyáljak, azt a csajok szoktak, én férfi vagyok és álljak csak rá arra a lábra. Na hát a testtömeget nézni testzsír nélkül az kb ugyanilyen beleszarás.

2021. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2021. jan. 16. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én úgy hogy nem ettem egészségesen 3 hónap alatt 4 kilót fogytam heti 3 nap 2 órás úszással. Szerintem próbáld ki mert sokat éget és nem olyan nehéz. De ami igaz hogy a futás és a HIIT edzések is hatásosak:) Az úszás nem olyan kemény edzéssel, kicsit lassabban de tartósan viszi le a kilókat.
2021. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb kardio meg vmi sulyzos edzes. Ha jo a kaja heti 1kgot le lehet dobni
2021. jan. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2021. jan. 17. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!