Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan álljak vissza és...

Hogyan álljak vissza és szerezzem vissza az állóképességem?

Figyelt kérdés
Boxolok. A mostani szabályzás miatt nem járhattunk edzeni. Az elején még néha edzegettem itthon, de mégsem olyan, mint társasággal. Úgyhogy szépen elmaradoztak ezek az edzések és semmit sem mozogtam jóformán. Hízni is híztam, de az állóképességemen is nagyon meglátszik ez a szünet. Kezdhetek mindent elölről? Mennyire nehéz visszaállni? Sok idő lesz újra látni az eredményeket? Elkeserítő most ez így.
2021. jan. 20. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem híztál sokat, akkor azt nagyon gyorsan le tudod adni normális kajálással. Nem kell mindent elölről kezdened, az állóképességet gyorsan vissza tudod szerezni. Elmehetsz futni, biciklizni...stb.

Az, hogy mikor látod az eredményeket, az attól függ, hogy mennyit fejlődtél vissza, de ha előtte rendszeresen csináltad, akkor gyorsan visszajön.

2021. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima ügy. Enis boxoltam evekig. Futas, sajat sulyos edzes. Edzotarsal kesztyuzni barhol tudtok. Boxzsakot is fel lehet tenni udvaron, pincebe, parkba.
2021. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!