Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kobakra szerelhető kamerát...

Kobakra szerelhető kamerát szeretnèk lovagláshoz, milyen kamerát ajánlotok? Lehetőleg olyat ami nem olyan hű de drága mint mondjuk a GoPro

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 19:51
 1/7 MadSeal ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek volt Sencor, nem volt olyan rossz, egész jó árban vannak.
2021. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen pántos cuccok, amik direkt sisakra szereléshez vannak kitalálva, úgyhogy gyakorlatilag bármilyen akciókamerát vehetsz, amihez vannak értelmes kiegészítők.

Mit nevezünk hű de drágának? :)

Apeman A100 külföldről 100 dollár körül van, ebben az árkategóriában azért már kapsz tök jó 4K-s cuccokat.

2021. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves második! leírtam mi számít hű de derágának
2021. jan. 21. 14:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja ès nyilvá tudom hogy bármilyen akciókamerát vehetek, csak azt kèrdeztem hogy aki esetleg használ az milyen márkát/konkrèt termèket ajánl
2021. jan. 21. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy egy gopro drága (bár az is lehet 75, vagy kétszer annyi is...), de mondjuk a 40 is, vagy az még belefér?
2021. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
50 ezerig mèg elfogadható az ár
2021. jan. 22. 21:42
 7/7 anonim válasza:
Én lovagláshoz goprot használok mert van benne ilyen rezgés csillapító (hiper smooth). Szerintem egyáltalán nem drága ahoz képest hogy milyen minőséget kapunk. De a kérdésre válaszolva olyan kamerát vegyél amiben van hiper smooth... Mert lovagláshoz kell.
2021. márc. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!