Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ferfiak, fiuk. Nekektek lab...

Ferfiak, fiuk. Nekektek lab tarogataskor es hasonlo gyakorlatok alatt nincs nagyon utban a golyotok?

Figyelt kérdés
Most nem elsosorban edzesre gondolok. Komoly gerinc bantalmak miatt gerinctornat es jogat javasoltak nekem. Rengeteg tarogatashoz hasonlo gyakorlat van benne. Olyasmi mint ez is: [link]

2021. febr. 15. 17:39
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hát tudod, én sportoláshoz szorosabb alsóneműt hordok, mert nem szeretem, ha testmozgás közben a golyóim szabadon lengőtekéznek...

Az "összeütök két tojást" nálam csak a konyhában játszik, az edzőteremben nem.

2021. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem
2021. febr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami a videón látható, olyan helyzetben nem kerülek útba.

A gyakorlat megkezdése előtt az ember elhelyezkedik, ha kell elrendezi a dolgokat...


A jóga ászanák esetén is inkább a pozíció váltás során adódhat, hogy a herék a végső poz eléréséhez útban vannak.

Én még nem fejtettem meg, hogy lehet az egyes ászana kapcsolásoknál ezt kiküszöbölni, azaz zökkenőmentesen, igazítás nélkül végezni a folyamatot.


Igen a szorosabb alsó segíthet.. talán.

2021. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tárogatásnal elképzelni nem tudom, hogy lehetne útban, de zárt lábas guggolásnál már volt, hogy becsípődött valahogy es hát majd becsináltam :D
2021. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!