Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Táncegyesület Budapesten?

Táncegyesület Budapesten?

Figyelt kérdés

11 évig táncoltam (több műfajban is), ebből kb 6 évig versenyszerűen. Indultam Európa bajnokságokon és VB-n is. Másodiknál sosem volt rosszabb helyezésem. Ezek fényében szeretnék egy nívósabb egyesületbe járni, ahol lehetőség van versenyzésre is. 3 éve hagytam ott a volt egyesületem egy csúnya sérülés miatt, és csak most jött helyre annyira, hogy neki tudjak kezdeni 100%osan a táncnak.


Főleg modern, kortárs, art jazz, művészilátvány- vagy színpadi látványtánc műfajában gondolkozom, ebből mindegyiket táncoltam különböző mértékben.


Előre is köszi a válaszokat!



2021. febr. 15. 21:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy 16 vagyok. Ez is fontos lehet :)
2021. febr. 15. 21:57
 2/3 anonim válasza:
Szia! A Broadway dance centert ajánlom. A lányom is oda jár. Mindenféle táncot tanítanak, elég sok érmet nyertek versenyeken. Budapesten a stadionok közelében van.
2021. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást! Utánanéztem, és sajnos kevés nem társastánc jellegű koreográfiát találtam az oldalukon (amik szerény véleményem szerint borzalmasak voltak), így azt merem feltételezni, hogy főként társastáncot oktatnak, Ha nem is, a látottak alapján bőven elment a kedvem tőle, ezért várom még az ajánlásokat, de köszönöm szépen!
2021. márc. 1. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!